PTS – M

PTS-M – Nasze radzieckie monstrum jest zdolne do przewozu 72 osób, ale dla bezpieczeństwa przewozimy maksymalnie 50. Przed przejażdżką, oryginalnie ubrany w radziecki mundur czołgisty kierowca-mechanik przeprowadzi prezentację pojazdu i odpowie na wasze pytania. Pojazd polecany dla grup zorganizowanych. Jeśli przebywasz na terenach byłej, tajnej jednostki w Bornem Sulinowie musisz przeżyć z przyjaciółmi ten przypływ adrenaliny.

PTS M

– 35 zł/os – Minimalna kwota by odpalić pojazd gąsienicowy 999 zł

  • Extremalna przejażdżka po radzieckim poligonie pojazdem gąsienicowym (opcja Full)

Przed rozpoczęciem przejażdżki po radzieckim poligonie wszyscy będą musieli przejść przymusowe przeszkolenie z zakresu obsługi sprzętu bojowego. W wyniku czego będą mogli odpalić sprzęt gąsienicowy i odbyć extremalną przejażdżkę. Zadania z jakimi będą musieli się zmierzyć to:

– naciąganie gąsienic

– poszukiwanie karnistrów z paliwem za pomocą wykrywaczy metali na symulowanym polu minowym + poszukiwanie nagród (nagrody w cenie)

– tankowanie

– 55 zł/os Minimalna kwota by zrealizować program 1299 zł

  • Przejażdżka za sterami pojazdem gąsienicowym PTS-M

Macie niebywałą okazję posmakować czegoś czego nieliczni doświadczyli jedynie w wojsku ! Przed rozpoczęciem przejażdżki,  przyszły kierowca odbędzie krótkie szkolenie by potem samodzielnie poprowadzić nasze radzieckie monstrum (jazda odbywa się na zasadzie instruktor + osoba szkolona)

999 zł/os